Dodaj tu swój tekst nagłówka

  • +48 509 890 888
  • mijagi3@go2.pl

KOSTRZYN

INFORMACJE DOTYCZĄCE TRENINGÓW

Dodaj tu swój tekst nagłówka

#OFERTA

KLUBU

Karate jest sztuką i filozofią walki. Nie jest ważna wygrana czy przegrana, ale doskonalenie samego siebie. Karate nie można nauczyć się w krótkim czasie w łatwy sposób. 

W ramach swojej działalności zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi Karate. Nasi trenerzy z niesamowitym zaangażowaniem i pasją prowadzą treningi dla dzieci już od 5 roku życia. Każdy trening jest wielkim przeżyciem i przygodą dla maluszków. Dzieci są najważniejszą częścią społeczeństwa, rodziny i dla naszego Klubu: To jego przyszłość!!! 

Rozwój zawodników realizowany jest przez regularne treningi prowadzone według najlepszych wzorców i zgodnie z wytycznymi międzynarodowych organizacji, jak również przez uczestnictwo w zgrupowaniach z zawodnikami, oraz trenerami światowej klasy. Dzięki temu możemy czerpać wiedzę z najlepszych polskich, oraz światowych wzorców i przekazać ją naszym podopiecznym. Udział w turniejach w Polsce i za granicą pozwala na ciągły rozwój sportowy, a coroczne obozy sportowe wpływają na podniesienie umiejętności fizycznych, oraz sportowych naszych zawodników. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

#KARATE TEAM RAVEN

GRUPY TRENINGOWE

#TERMINY

TRENINGI KARATE

PONIEDZIAŁEK

GRUPA POCZĄTKUJĄCA:

18.30 - 19.20 SP w Iwnie ul. Szkolna 11

GRUPA ŚREDNIA:

18.30 - 19.30 SP nr 1 ul. Piasta 1.

GRUPA ZAAWANSOWANA:

19.30 - 20.30 SP nr 1 ul. Piasta 1.

ŚRODA

GRUPA POCZĄTKUJĄCA:

18.30 - 19.20 SP w Iwnie ul. Szkolna 11

GRUPA ŚREDNIA:

18.30 - 19.20 SP nr 1 ul. Piasta 1

GRUPA ZAAWANSOWANA:

19.30 - 21.00 SP w Iwnie, ul. Szkolna 11

Dla rodzeństwa zniżka 10 zł

KOSTRZYŃSKI KLUB KARATE SHOTOKAN KRUK
Nr konta: PKO BP 44 1020 4027 0000 1402 0877 0085.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

CO NOWEGO W KLUBIE?

#WYDARZENIA

NOWOŚĆ !!!
Treningi w godzinach pobytu dziecka w Świetlicy

Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom proponujemy treningi dla waszych dzieci w ramach godzin spędzonych w Świetlicy. Po zapisaniu dziecka na treningi Karate my zajmiemy się wszystkim. Odbierzemy pociechę ze świetlicy zaprowadzimy na trening i przyprowadzimy do świetlicy. Dla państwa jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ odbieracie państwo dziecko ze szkoły już po zajęciach dodatkowych i nie musicie dodatkowo dowozić aby zaliczyć zajęcia dodatkowe. Miesięczny koszt treningów 2 razy w tygodniu tom tylko 50 zł; 

NOWOŚĆ !!!
Treningi motoryczne dla wszystkich

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi pod okiem magistra wychowania fizycznego ze specjalnością lekkoatletyka. Treningi kierujemy dla osób chcących poprawić swoją kondycję i koordynację lub chcących poprawić swój stan zdrowia, lub jeszcze bardziej poprawić swoją formę sportową. 

Trening motoryczny to trening mający na celu poprawę formy fizycznej i zdrowia. Stanowi on podstawę bezpiecznego uprawiania wybranej dyscypliny sportowej, przekłada się na efektywność treningów i pomaga osiągnąć lepsze wyniki. Trener motoryczny pracując z sportowcem skupia się na poprawie takich cech jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja stabilność.

 

NOWOŚĆ 3

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zobacz w "AKCJI" naszych kursantów!

#GALERIA

#PARTNERZY

#Wybierz swoje miasto

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług Kórnickiego Klubu Karate Shotokan Raven. Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa bardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać i to skutecznie!!!